A 36 szobával rendelkező apartmanszálloda a híres Nissi úton, kb. 65 km-re található Larnaca repülőterétől, Ayia Napa üdülőhelyen, néhány száz méterre a tengerparttól. A városközpont kb. 1,3 km-re helyezkedik el. A hotel 2018-ban épült, két szintes és egy lift is kiépítésre került.
A hoteltől
- 400 m-re buszmegálló,
- 2,3 km-re a Nissi Strand,
- 4,5 km-re a WaterWorld Vízipark,
- 1,3 km-re az Ayia Napa kikötő,
-850 m az Ayia Napa Monostor található.
Szolgáltatások: ingyenes wifi, strandtörülközők, autóbérlés, taxi, orvosi ügyelet, mosoda, kései kicsekkolás, ingyenes parkolás, csomagok számára szoba, hangszigetelt szobák, souvenir bolt, bank, csemegebolt, ékszerüzlet, etc.
Egyes szoltáltatások térítés ellenében vehetők igénybe!
FONTOS! Minden szolgáltatás a 4*-os Anmaria Beach Hotelben (kb. 100 m) vehető igénybe.
Minden szobában megtalálható:
- 30 csatornás műholdas lapostévé
- telefon
- minibár
- digitális széf
- ingyenes wifi
- ingyenes légkondicionáló
- hajszárító
- tea és kávé sarok
- bútorozott erkély
- piperecikkek
-walk-in tusoló
Medencék:
- lagúna alakú kültéri medence (1,4 m)
- gyerekmedence (0,5 m)
-beltéri medence (1,4 m)
SPA, wellness és sport szolgáltatások:
két konditerem, két merülőmedence (8-10 °C és 38-40 °C), három szauna, jacuzzi, hammam, pilátesz, Cryoterápia (-150 °C), kivilágított teniszpálya, asztalitenisz, videójáték szoba.
Egyes szoltáltatások térítés ellenében vehetők igénybe!
FONTOS! Minden szolgáltatás a 4*-os Anmaria Beach Hotelben (kb. 100 m) vehető igénybe.
AYIA NAPA kb. 60 km-re, keletre helyezkedik el a larnaca-i nemzetközi repülőtértől Ciprus talán legfelkapottabb turistaközpontja. 2013 óta a város megkettőzött erővel dolgozik azon, hogy a Földközi-tenger térségének legjobb és legkozmopolitább nyaralóhelye legyen. Folyamatosan épülő és megújuló hotelek és apartmanok, éttermek, bárok, éjszakai klubok és szórakozóhelyek ölelik körbe a sziget talán legnépszerűbb és legszebb partszakaszát, a fiatalok által méltán kedvelt Nissi Beach-et. 2010 óta itt rendezik meg az Ayia Napa Ifjúsági Fesztivált, amely az évek alatt nemzetközi fesztivállá nőtte ki magát. Sok neves görög és külföldi együttes és előadó lép fel a több tízezres tömeg előtt a három napos rendezvény alatt, koncertezett már itt a Nightstalker és a Sabaton is.