A 296 szobával rendelkező szálloda kb. 7 km-re található Hurghada repülőterétől, Hurghada városközpontjától kb. 15 km-re. A homokos, lassan mélyülő tengerpart. kb. 500 m-re helyezkedik el, ahová naponta több alkalommal térítésmentesen közlekedő, a szálloda által üzemeltetett shuttle busszal lehet lejutni. A napágyak, napernyők, strandtörölközők térítésmentesen vehetők igénybe a medencénél és a tengerparton. A szórakozásról animációs és sportprogramok, alkalmanként élőzenés műsorok gondoskodnak. Wireless internetezésre a lobbyban ingyenesen van lehetőség. A szállodában központi étterem, a'la carte éttermek, bárok, szabadtéri medencék, gyermekmedence, aquapark várják a vendégeket.
Felhívjuk Utasaink figyelmét, hogy a szálloda vendégei térítésmentesen használhatják a medencéket és a csúszdákat az Albatros Aqua Blu és Aqua Vista testvér szállodáiban.
A jó minőségű szállodát, változatos szolgáltatásai, aquaparkja miatt elsősorban családos Utasaink figyelmébe és fiatal baráti társaságoknak ajánljuk.
Felhívjuk Utasaink figyelmét, hogy a szállodák a csúszdák használatát életkorhoz és/vagy magassághoz köthetik, valamint az őszi időszakban a csúszdák használatának időpontját a szálloda határozza meg, adott esetben korlátozhatja a működési idejüket.